KSM ŁABSKI Szklarska Poręba
III MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI W GS PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
Wtorek, 29 Marzec 2016 18:54

Kolejny raz nasza zawodniczka Wiktoria Mieszała odniosła sukces na Mistrzostwach Polski.

Zajmując na Mistrzostwach Polski kategoria Junior C - III miejsce w slalomie gigancie udowodniła swój nieprzeciętny talent.

Nie był to jedyny start Wiktorii podczas wyjazdu i tak więc dalej......

Puchar Polski Gs IV-mce

 

Puchar Polski Sl III-mce

 

Puchar Polski w slalomie specjalnym II-mce

 

Zawody rozgrywane były w Zakopanem stacja narciarska Suche był to też Finał Pucharu Polski gdzie w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Wiktoria zajęła IV mce

 

 
Slalom równoległy Cerna Ricka PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
Sobota, 26 Marzec 2016 21:47

W zawodach rozegranych o Puchar KS Szrenica w Cerna Ricka startowali zawodnicy KSM Łabski.

W zawodach wzięli udział zawodnicy z Czech i Polski. Miło było rywalizować z Harrantami pod wodzą Honzy.

Zawodnicy KSM Łabski sekcji SNB zajęli 3 pierwsze miejsca. 

Pierwsze miejsce Dominik Zieliński, drugie miejsce Mikołaj Ubych i trzecie miejsce Michał Szulczyński.

 

Dominik Zieliński -  KSM Łabski sekcja SNB

 

Mikołaj Ubych -  KSM Łabski sekcja SNB

 

Michał Szulczyński -  KSM Łabski sekcja SNB


 

Natomiast nasi narciarze w składzie Szymon i Maksymilian Biernat zajęli 2 miejsce w kategorii Junior 2006-1998 oraz 4 miejsce w kategorii dziecko 2009-2007.

 

Dziękujemy zawodnikom i trenerom za godne reprezentowanie klubu KSM Łabski.

 
III MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
Wtorek, 01 Marzec 2016 16:14
24 i 25 lutego na stoku Gromadzynia spotkali się najlepsi w Polsce alpejczycy w kategoriach wiekowych junior C i oraz junior B.

24 lutego juniorzy C (tzw. młodzicy) rywalizowali w Mistrzostwach Polski , natomiast ich starsi koledzy i koleżanki w ramach Młodzieżowego Pucharu Polski - Tauron Bachleda Ski.

Łącznie na starcie stanęło 95 alpejek i alpejczyków z 25 klubów.

Organizatorzy, aby zawody mogły się odbyć musieli włożyć ogrom wysiłku i dzięki wielkiemu zaangażowaniu właścicieli stacji narciarskiej, działaczy, trenerów i służb technicznych  oraz samych zawodników udało się przygotować trasę i bez przeszkód przeprowadzić konkurencje slalomu, zarówno 24 i 25 lutego.

Dodatkową pomoc udzielił Burmistrz Ustrzyk Dolnych, który sfinansował zakup salmiaku (chlorek amonu) do utwardzania trasy. Bez tej substancji środowych zawodów na pewno nie udałoby się przeprowadzić.

Zawodniczka naszego klubu WIKTORIA MIESZAŁA 24 lutego w kategorii junior C (tzw. młodzicy) rywalizowała w Mistrzostwach Polski zdobywając brązowy medal - serdecznie gratulujemy Wiktorii !!!

25 lutego młodzi alpejczycy co do aury mieli znacznie więcej szczęścia. W nocy ochłodziło się i w czwartek zawodnicy rywalizowali na bardzo dobrze (jak w tych warunkach było tylko możliwe) przygotowanej trasie. Ponieważ nie było możliwości rozegrania slalomu giganta w drugim dniu imprezy rywalizacja odbyła się również w slalomie.

Tym razem w ramach Pucharu Laworty - MPP - Tauron Bachleda Ski dla juniorów C i juniorów B.

Wiktoria Mieszała spisała się jeszcze lepiej niż podczas MISTRZOSTW POLSKI zajmując II miejsce.

Podopiecznym p. Romana Rafy życzymy już tylko sukcesów w tym sezonie !!!!

 na zdjęciu Julia Mróz

 
SUDECKA LIGA NARCIARSKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
Poniedziałek, 29 Luty 2016 18:30

W sobotę 27.02.2016 odbyła się III Edycja Sudeckiej Ligii Narciarskiej.

Nasi zawodnicy trenujący pod okiem trenera Romana Rafy startują w niej od pierwszej tegorocznej edycji zdobywając punktowane miejsce.

Korzystając z wolnej chwili wysilę się na podsumowanie dotychczasowych startów zawodników naszego klubu.


 

W Kamienicy 23.01.2016 wystartował tylko nasz jeden zawodnik (!) Maksymilian Biernat zajmując 9 miejsce.


W Dzikowcu 20.02.2016 wystartowało 3 naszych zawodników :

- kategoria Dziecko A MAKSYMILIAN BIERNAT  III miejsce

- kategoria Junior C WIKTORIA MIESZAŁA I miejsce

- kategoria Junior A MICHAŁ BATKO V miejsce

 

 W Dzikowcu 27.02.2016 wystartowało 3 naszych zawodników :

- kategoria Dziecko A MAKSYMILIAN BIERNAT  VI miejsce

- kategoria Junior C WIKTORIA MIESZAŁA I miejsce

- kategoria Junior A MICHAŁ BATKO VI miejsce


Przed nami kolejne dwie edycje SLN 

05.03.2016. Klub Narciarski Wrocław                          GS        Zieleniec

13.03.2016. KS Śnieżka Karpacz                                 GS        Karpacz

Serdecznie zapraszamy wszystkich do startu.

Mam nadzieję , że szczególnie edycja w Karpaczu i niewielka odległość do stoków Kopy zachęci wszystkich klubowiczów do aktywnego udziału w tej edycji.

 
Mistrzowie Szklarskiej Poręby PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
Wtorek, 22 Marzec 2016 15:04

Zakończenie sezonu zimowego to tradycyjnie

Otwarte Mistrzostwa Szklarskiej Poręby w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie o Puchar Burmistrza.


Tegoroczna edycja odbyła się 20 marca 2016r. w górnej części nartostrady Lolobrygida.

Pogoda nie należała do najlepszych, wiał wiatr, a widoczność ograniczała mgła.

Jednak chęć rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności na wymagającej trasie ustawionej na Świątecznym Kamieniu spowodowały, iż do rywalizacji przystąpiło 130 zawodników.


Na starcie w tegorocznej edycji stanęło wielu naszych klubowiczów narciarzy jak i snowboardzistów.

Startowali także nasi trenerzy. Pani trener Tereska i trenerzy snowboardu Jakub , Bartek Wójcikiewicz oraz Bartek Maciejewski.

 

W kategorii snowboard wiek 12-14 lat nasi zawodnicy zajęli :

I miejsce - Dominik Zieliński

II miejsce - Mikołaj Ubych

III miejsce - Michał Gazek

 

W kategorii snowboard wiek 15-17 lat nasz zawodnik zajął :

III miejsce - Iwo Pilc

 

Trener Bartek Maciejewski w kategorii 18 - 35 lat zajął I miejsce

Trener Jakub Tymoczko  w kategorii 36+ lat zajął II miejsce, a trener Bartek Wójcikiewicz w tej samej kategorii uplasował się na V miejscu.

 

W kategorii narty zjazdowe dziewczynki 10 - 12 lat nasze zawodniczki zajęły :

II miejsce - Nikola Gryz

IV miejsce - Ola Bińkowska

 

W kategorii narty zjazdowe chłopcy 10 - 12 lat nasi zawodnicy zajęli :

I miejsce - Wiktor Żmudziński

III miejsce - Maksymilian Biernat

V miejsce - Paweł Paliński

VII miejsce - Kosma Wójcik

XIII miejsce - Kornel Wolwowicz

 

W kategorii narty zjazdowe dziewczynki 13 - 14 lat nasza zawodniczka zajęła

II miejsce - Klaudia Kamińska

 

W kategorii narty zjazdowe dziewczynki 15 - 17 lat nasza zawodniczka zajęła

I miejsce - Ania Palińska

 

Nasza wspaniała trener Pani Tereska Wolwowicz zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej

 

WSZYSTKIM NASZYM KLUBOWICZOM I ICH TRENEROM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!

 
Ostatnia edycja Sudeckiej Ligii Narciarskiej i jej finał PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
Wtorek, 22 Marzec 2016 14:34

13.03.2016 roku w Karpaczu na stoku EURO odbyła się V edycja Sudeckiej Ligii Narciarskiej.

Startowało w tej edycji trójka naszych zawodników i tak:

Wiktoria Mieszała nasza klubowa medalistka mistrzostw Polski junior C po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce

 

 

Wiktor Żmudziński w swoim pierwszym starcie tegorocznej SLN wygrał z przewagą prawie 1,5 sekundy nad dotychczasowym jej liderem.

 

W tej samej kategorii wystartował również Maksymilian Biernat zajmując dobre 7 miejsce.

Edycja tej ligi była też jej finalnym zakończeniem gdzie wyłoniono zwycięzców całego tegorocznego cyklu.

Wiktoria Mieszała wygrała w tegorocznej edycji we wszystkich edycjach w jakich starowała i zdobyła 400pkt w klasyfikacji końcowej.

Maksymilian Biernat w klasyfikacji końcowej SLN zdobył 172pkt i zajął ostatecznie 5 miejsce w klasyfikacji generalnej.

 

Dzięki startom czwórki naszych zawodników w całej edycji, nasz klub KSM Łabski Szklarska Poręba w klasyfikacji generalnej zdobył 786 punktów.

Dzięki temu zajęliśmy 7 miejsce wśród 19 klubów. 

 

Nowy użytkownik

Jak zostać Zarejestrowanym użytkownikiem naszej strony w celu umieszczania własnych komentarzy:
Komentarze
Poznaj regulamin strony:
Regulamin strony www.labski.pl
GRUPA p. Julii

WTOREK

17.00 Basen OLIMP 

ŚRODA

17.00 Stadion (rolki+adidasy)

SOBOTY

10.00 Przy SP1 lub w razie deszczu trening na sali gimnastycznej w Zsoisms

 
GRUPA p. Tereski i Rafała

Grupa TERESA

poniedziałek godzina 17 SP1 teren

środa godzina 17 basen OLIMP

piątek  godzina 16 rolki stadion

 

Sponsorzy

 



 
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
  • Przegląd zdjęć
Czy ta strona jest ok?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Więcej informacji